Kitap toplama kampanyası sloganları

Konusu 'Ödev ve Tezler' forumundadır ve kunfeyekun tarafından 7 Mayıs 2013 başlatılmıştır.

1. kunfeyekun

kunfeyekun Yazar Kendimbuldum Staff Member Admin

Kitap toplama kampanyası sloganları
    Kitap toplama kampanyası hakkında ve ile ilgili slogan sözler güzel.

Arkadaşlar okumadığınız kitapları atmayın. Birçok yerde kitapları toplama kampanyası düzenliyorlar. Onlara verin başkaları okusun. Yararlansın sevaba girin. Sizin için netten arayıp derledim umarım yararlı olur.

Okumuyorsanız okutun
    Oku Okut Bilinçli Topluma Ortak Ol.
    Onlar da okusun
    Eski kitaplarınıza anlam kazandırmak isterseniz bize verin.

kitaplar yanarak değil okuyarak aydınlatır...kitap gelecektir gençlerin geleceğini elinden almayın sizde bir kitap yollayın geleceklerine katkıda bulunun...

Sende okudugunu paylaş hadi,tozlu raflarda bekleyecegine temiz ellerde okunsun kitaplar.

Sizin de artık "ARMAĞANINIZ KİTAP OLSUN". Her kitap hedefe giden bir adımdır.

Okulumuz Kütüphanecilik Kulübü kütüphanemizi zenginleştirmek, yürütülen kitap okuma çalışmasına destek sağlamak, öğrencilerimizin hayal dünyasının geliştirmek ve başarılarını artırmak amacıyla kitap toplama kampanyası başlattı.

kitapları yakmayın..bize verin
    atıcak bi yeriniz yoksa..biz alırız

kitaplar tarihi eser kapsamındadır tarıhını yakıp yok etme

Yeni nesil için bir mumda sen yak senin ışığınla aydınlansınlar umut ettiler umut oL hadii durmaa
    bir kitapda sen yolla

-Okuduğunu paylaş.
    -Kitabın eğitim merdivenine basamak olsun.
    -Okumak için kitap gerekir.

Sizin de artık "Armağanınınz Kitap Olsun" sloganı ile başlatılan kampanyaya herkesten destek bekliyoruz.

Ekli Dosyalar:

• kitap.
      kitap.jpg
      Dosya Boyutu:
      24,6 KB
      Görüntüleme:
      1
    Last edited: 10 Eylül 2013

Sayfayı Paylaş