2014 yılında yeterlilik sınavı var mı

Konusu 'Sınavlar' forumundadır ve kunfeyekun tarafından 24 Eylül 2013 başlatılmıştır.

1. kunfeyekun

kunfeyekun Yazar Kendimbuldum Staff Member Admin

2014 yılında yeterlilik sınavı var mı Bu yıl yeterlilik sınavı yapılacak mı? 2014 yeterlilik sınavı ne zaman

2014 yılında yeterlilik sınavı olacak mı olacaksa ne zaman 25 ağustosda yapılan sınavda 68.750 puan aldım bir soruyla kaçırdım bu sefer inşallah kazanırım herkesin duasına ihtiyacım var Allah herkese yardım etsin.

Cevap:

Arkadaşlar, çok sık soru geliyor bu konuda. Fakat kesin olan bir şey var. O da olup olmayacağını kimsenin daha bilmediği. Evet kimse bilemez. Çünkü Diyanet İşleri Başkanlığı bu konuda daha açıklama yapmadı.

Fakat söylentilere bakacak olursak. Sınavın olacağını söyleyen de var, olmayacağını söyleyen de var. Kısacası kimse daha bir şey bilmiyor.

Bu sayfayı bu konuyu sürekli takip edin. Gelişmeleri ben buradan aktaracağım.
  2. kunfeyekun

kunfeyekun Kendimbuldum Staff Member Admin

Bir arkadaşın yazdığı yorum:

Benim diyanette çalışan tanıdıklarım var şu an için gündem eldekilere görev vermek ama beklenilen sayıda kazanan olmadı büyük ihtimal martta olacak diyorlar ama kesin değil tabi tahmin inşallah olur...

Gelişmeleri buradan takip ediniz...

Sayfayı Paylaş