2013 Yılı Doğum Günü Mesajları Sözleri

Konusu 'Doğum Günleri' forumundadır ve M.f.Y tarafından 16 Nisan 2013 başlatılmıştır.

 1. M.f.Y

  M.f.Y Yazar Kendimbuldum Admin

  Hep Aynı Doğum günü Mesajlarından sıkıldıysanız sizlere 2013 Model Doğum günü mesajları sözleri sevdiklerinizin doğdukları günü bu güzel sözler ile kutlayın.

  Doğum günün kutlu olsun...İşte bir yıl daha bitti, lütfen üzülme zaman çabuk geçiyor diye.. Unutma ki her canlı aynı şeyi yaşıyor. Bu senenin sonunda arkana baktığında umarım ”harika bir yıldı” dersin..

  Doğum günün kutlu olsun..Saatlerdir parlak bir fikir arıyorum sana hoş bir mesaj yollayabilmek pırıl pırıl bir yaşam dileyebilmek için.

  Farkında mısın biraz daha yaşlandın, ama olsun sen tanıdığım en tatlı ihtiyarsın. Doğum günün kutlu olsun..

  160 kısa karaktere neler sığdırabilirim diye düşünüyorum ancak aklıma mutlu bir yaş ve sevgi dolu nice yıllar dilemekten başka bir şey gelmiyor.Doğum günün kutlu olsun..

  Dileğim bugün dilediğin tüm dileklerin gerçek olması. Belki yanında değilim ama bil ki kalbimin en derin yerinde bugünü seninle kutluyorum. Nice yaşlara…

  Hmmmm bu mesajı neden çekiyorum unuttum inan hiç hatırlamıyorum. Dur bakayım.. dur dur buldum :) Doğumgünün kutlu olsun !

  Sesim güzel olmadığı için sana bir doğum günü şarkısı söyleyemiyorum. Bu yüzdendir ki böyle kısa bir mesaj çekiyorum. Mutlu yıllar!

  Bugün doğum günün olduğu için farklı ve özel olduğunu mu sanıyorsun sen? oysa sen benim için sadece bugun değil her gün farklı ve özelsin. iyi ki varsın...

  Dilerim yeni yaşında mutlulukların en güzelini yaşar başarı merdivenlerini tırmanırsın ve dilerim yüzün hep güler neşeni hiç yitirmezsin. Doğumgünün kutlu olsun!

  İki portakal,bir şeker. Bugün takvim neler der? Şöyle bir baktım da. Doğum gününmüş meğer.Doğumgünün kutlu olsun!

  Dünyada eşsiz bir güzellik varsa o da kalbindedir. Hayatının bundan sonrası kalbinin güzelliği gibi geçsin. İyi ki varsın ve iyi ki doğdun!

  Bugünu unuttum sandın dimi. Hiç unutur muyum kankam benim. Elektriğin icadının 25. yıl dönümü kutlu olsun.

  Yokluğun yağmura yazı yazmak kadar zor sensizlik ölüm kadar acı sen nefes kadar önemli canım kadar değerlisin iyi ki doğdun bir tanem.

  Geleceğini oluşturacak her yeni günün bir önceki günden daha güzel isteklerine uygun ve seni mutlu edecek şekilde olmasını dilerim. Nice seneler…Doğum günün kutlu olsun...

  Bugün doğum günün olduğu için farklı ve özel olduğunu mu sanıyorsun sen? Oysa sen benim için sadece bugün değil her gün farklı ve özelsin. İyi ki varsın…

  Her mum hayatının ışığıdır pastandaki mumlar çoğaldıkça yaşamın daha çok aydınlanacaktır. Yeni ışığın KUTLU OLSUN.

  Yılların sormadığı yolların yontmadığı dostların unutmadığı bir ömür için bu doğum günün bir başlangıç olsun Yeni yaşın KUTLU OLSUN.

  Bugün belki de çok kişiden doğumgünü mesajı alacaksın ancak şu an okuduğun en farklısı çünkü tümüyle sevgiyle yazılmış bir mesaj. İyi ki varsın…
 2. kunfeyekun

  kunfeyekun Kendimbuldum Staff Member Admin

  Doğum günü kutlamak bana her zaman saçma geldi. o yüzden hiç doğum günü de kutlamadım. İnsan yaşlandım diye sevinir mi :D

Sayfayı Paylaş